• Huvudsponsorer

Fredag Fre 21 Augusti Aug
Torsdag Tor 27 Augusti Aug
Torsdag Tor 3 September Sep
Onsdag Ons 9 September Sep
Fredag Fre 11 September Sep
Lördag Lör 12 September Sep
Fredag Fre 18 September Sep
Lördag Lör 19 September Sep
Söndag Sön 20 September Sep
Tisdag Tis 22 September Sep
Fredag Fre 25 September Sep
Lördag Lör 26 September Sep
Söndag Sön 27 September Sep
Idag 30 September Sep
Torsdag Tor 1 Oktober Okt
Lördag Lör 3 Oktober Okt
Söndag Sön 4 Oktober Okt
Tisdag Tis 6 Oktober Okt
Onsdag Ons 7 Oktober Okt
Torsdag Tor 8 Oktober Okt
Lördag Lör 10 Oktober Okt
Söndag Sön 11 Oktober Okt
Onsdag Ons 14 Oktober Okt
Torsdag Tor 15 Oktober Okt
Lördag Lör 17 Oktober Okt

KLUBBDIREKTÖR

Daniel Koch

Daniel Koch

Klubbdirektör

EKONOMI

Annica Fagerberg

Annica Fagerberg

Ekonomiansvarig

Mia Rosberg

Mia Rosberg

Ekonomiassistent

KOMMERSIELLA

Kari Litmanen

Kari Litmanen

Kommersiellt ansvarig

Christian Sandell

Christian Sandell

Försäljningsansvarig, företag

Frida Granflo

Frida Granflo

Företagsförsäljning

Mats Ridderborg

Mats Ridderborg

Företagsförsäljning

Jacqueline Rosberg

Jacqueline Rosberg

Projektledare Grönvit Hållbarhet

Robin Westerling-Svensson

Robin Westerling-Svensson

Biljett- och eventkoordinator

Hanna Everberg

Hanna Everberg

Biljett- & eventkoordinator (föräldraledig)

Kristina Bohman

Kristina Bohman

Kundcenter

Patrik Sundström

Patrik Sundström

Art Director/teknik

KOMMUNIKATION & MEDIA

Lasse Mauritzson

Lasse Mauritzson

Kommunikationsansvarig

Wilma Mauritzson

Wilma Mauritzson

Videoredaktör/sociala medier

RESTAURANG & KONFERENS

Carolin Strand

Carolin Strand

Restaurangchef

Tobias Larsson

Tobias Larsson

Kökschef

Sofie Glanvik

Sofie Glanvik

Hovmästare

Fredrik Bergman

Fredrik Bergman

Souschef

SPORTEN

Chris Abbott

Chris Abbott

Sportchef

Christoffer Malm

Christoffer Malm

Assisterande sportchef & scout

Arne Nilsson

Arne Nilsson

Sportadministratör

RÖGLEAKADEMIN

Rune Johansson

Rune Johansson

Sportchef junior & ungdom

Lotta Vöcks Möller

Lotta Vöcks Möller

Akademiansvarig

Adam Bengtsson

Adam Bengtsson

Utvecklingsansvarig Akademitränare

Anton Josefsson

Anton Josefsson

Tränare, ansvarig Team 06

Daniel Johansson

Daniel Johansson

Tränare, ansvarig Team 07

Johan Lundberg

Johan Lundberg

Tränare, ansvarig team 08

Hugo Karlsson

Hugo Karlsson

Tränare, ansvarig Team 09

Arne Nilsson

Arne Nilsson

Sportadministratör

DRIFTEN

Lars Christiansson

Lars Christiansson

Driftsansvarig

Per Pettersson

Per Pettersson

Driftstekniker

Håkan Grimberg

Håkan Grimberg

Driftstekniker

Said Gaunev

Said Gaunev

Driftstekniker

Telefon0431-55 89 60

Anton Karlsson

Anton Karlsson

Driftstekniker

Alfred Jonsson

Alfred Jonsson

Driftstekniker

Robert Jönsson

Robert Jönsson

Driftstekniker

SÄKERHET

Anders Grankvist

Anders Grankvist

Säkerhetsansvarig