Tisdag Tis 19 Januari Jan
Torsdag Tor 21 Januari Jan
Lördag Lör 23 Januari Jan
Torsdag Tor 28 Januari Jan
Lördag Lör 30 Januari Jan
Tisdag Tis 2 Februari Feb
Torsdag Tor 4 Februari Feb
Lördag Lör 6 Februari Feb
Tisdag Tis 16 Februari Feb
Torsdag Tor 18 Februari Feb
Lördag Lör 20 Februari Feb
Tisdag Tis 23 Februari Feb
Torsdag Tor 25 Februari Feb
Lördag Lör 27 Februari Feb
Tisdag Tis 9 Mars Mar
Torsdag Tor 11 Mars Mar
Lördag Lör 13 Mars Mar
Lördag Lör 20 Mars Mar
Torsdag Tor 25 Mars Mar

KLUBBDIREKTÖR

Daniel Koch

Daniel Koch

Klubbdirektör

EKONOMI

Annica Fagerberg

Annica Fagerberg

Ekonomiansvarig

Mia Rosberg

Mia Rosberg

Ekonomiassistent

KOMMERSIELLA

Kari Litmanen

Kari Litmanen

Kommersiellt ansvarig

Christian Sandell

Christian Sandell

Försäljningsansvarig, företag

Frida Granflo

Frida Granflo

Företagsförsäljning

Mats Ridderborg

Mats Ridderborg

Företagsförsäljning

Jacqueline Rosberg

Jacqueline Rosberg

Projektledare Grönvit Hållbarhet

Robin Westerling-Svensson

Robin Westerling-Svensson

Biljett- och eventkoordinator

Hanna Everberg

Hanna Everberg

Biljett- & eventkoordinator (föräldraledig)

Kristina Bohman

Kristina Bohman

Kundcenter

Patrik Sundström

Patrik Sundström

Art Director/teknik

KOMMUNIKATION & MEDIA

Lasse Mauritzson

Lasse Mauritzson

Kommunikationsansvarig

Wilma Mauritzson

Wilma Mauritzson

Videoredaktör/sociala medier

RESTAURANG & KONFERENS

Carolin Strand

Carolin Strand

Restaurangchef

Tobias Larsson

Tobias Larsson

Kökschef

Sofie Glanvik

Sofie Glanvik

Hovmästare

Fredrik Bergman

Fredrik Bergman

Souschef

SPORTEN

Chris Abbott

Chris Abbott

Sportchef

Christoffer Malm

Christoffer Malm

Assisterande sportchef & scout

RÖGLEAKADEMIN

Rune Johansson

Rune Johansson

Sportchef junior & ungdom

Lotta Vöcks Möller

Lotta Vöcks Möller

Akademiansvarig

Adam Bengtsson

Adam Bengtsson

Utvecklingsansvarig Akademitränare

Anton Josefsson

Anton Josefsson

Tränare, ansvarig Team 06

Daniel Johansson

Daniel Johansson

Tränare, ansvarig Team 07

Johan Lundberg

Johan Lundberg

Tränare, ansvarig team 08

Hugo Karlsson

Hugo Karlsson

Tränare, ansvarig Team 09

DRIFTEN

Lars Christiansson

Lars Christiansson

Driftsansvarig

Per Pettersson

Per Pettersson

Driftstekniker

Håkan Grimberg

Håkan Grimberg

Driftstekniker

Alfred Jonsson

Alfred Jonsson

Driftstekniker

Robert Jönsson

Robert Jönsson

Driftstekniker

Daniel Schrewelius

Daniel Schrewelius

Driftstekniker

Arne Nilsson

Arne Nilsson

Projektledare om- och tillbyggnad

SÄKERHET

Anders Grankvist

Anders Grankvist

Säkerhetsansvarig