Tisdag Tis 5 Oktober Okt
Torsdag Tor 7 Oktober Okt
Lördag Lör 9 Oktober Okt
Söndag Sön 10 Oktober Okt
Onsdag Ons 13 Oktober Okt
Torsdag Tor 14 Oktober Okt
Lördag Lör 16 Oktober Okt
Söndag Sön 17 Oktober Okt
Torsdag Tor 21 Oktober Okt
Fredag Fre 22 Oktober Okt
Lördag Lör 23 Oktober Okt
Tisdag Tis 26 Oktober Okt
Onsdag Ons 27 Oktober Okt
Torsdag Tor 28 Oktober Okt
Lördag Lör 30 Oktober Okt
Måndag Mån 1 November Nov
Tisdag Tis 2 November Nov
Onsdag Ons 3 November Nov
Torsdag Tor 4 November Nov
Lördag Lör 6 November Nov
Söndag Sön 7 November Nov
Onsdag Ons 17 November Nov
Torsdag Tor 18 November Nov
Lördag Lör 20 November Nov

KLUBBDIREKTÖR

Daniel Koch

Daniel Koch

Klubbdirektör

EKONOMI

Annica Fagerberg

Annica Fagerberg

Ekonomiansvarig

Mia Rosberg

Mia Rosberg

Ekonomiassistent

KOMMERSIELLA

Kari Litmanen

Kari Litmanen

Kommersiellt ansvarig

Christian Sandell

Christian Sandell

Försäljningsansvarig, företag

Frida Granflo

Frida Granflo

Företagsförsäljning

Mats Ridderborg

Mats Ridderborg

Företagsförsäljning

Jacqueline Rosberg

Jacqueline Rosberg

Verksamhetsansvarig Grönvit Hållbarhet

Robin Westerling-Svensson

Robin Westerling-Svensson

Arenaservicechef

Hanna Everberg

Hanna Everberg

Biljett- & eventkoordinator

Kristina Bohman

Kristina Bohman

Kundcenter

Patrik Sundström

Patrik Sundström

Matchproduktion/Teknik

KOMMUNIKATION & MEDIA

Peter Ekholm

Peter Ekholm

Kommunikationsansvarig Sport

Maja Gustafsson

Kommunikationsansvarig Marknad

Joel Nordström

Reporter

Wilma Mauritzson

Wilma Mauritzson

Videoredaktör/sociala medier

RESTAURANG & KONFERENS

Carolin Strand

Carolin Strand

Restaurangchef

Tobias Larsson

Tobias Larsson

Kökschef

Sofie Glanvik

Sofie Glanvik

Hovmästare

Fredrik Bergman

Fredrik Bergman

Souschef

SPORTEN

Chris Abbott

Chris Abbott

Sportchef

Hampus Sjöström

Assisterande sportchef

RÖGLEAKADEMIN

Rune Johansson

Rune Johansson

Sportchef junior & ungdom

Lotta Vöcks Möller

Lotta Vöcks Möller

Akademiansvarig

Johan Lundberg

Johan Lundberg

Tränare, ansvarig team 08

Hugo Karlsson

Hugo Karlsson

Tränare, ansvarig Team 09

DRIFTEN

Per Pettersson

Per Pettersson

Driftstekniker

Håkan Grimberg

Håkan Grimberg

Driftstekniker

Alfred Jonsson

Alfred Jonsson

Driftstekniker

Robert Jönsson

Robert Jönsson

Driftstekniker

Henrik Karlsson

Henrik Karlsson

Driftstekniker

Daniel Schrewelius

Daniel Schrewelius

Driftstekniker

Arne Nilsson

Arne Nilsson

Projektledare om- och tillbyggnad

SÄKERHET

Anders Grankvist

Anders Grankvist

Säkerhetsansvarig

JUNIOR ELIT

Max Bohlin

Huvudtränare J20

Linus Karlsson

Assisterande tränare J20

Almen Bibic

Huvudtränare J18

Daniel Johansson

Daniel Johansson

Huvudtränare J18 och Team 07

Adam Bengtsson

Adam Bengtsson

Huvudtränare U16 Elit